Alfreda Amtmaņa Briedīša piemiņas diena - augustā

img_4408.jpgRežijas vecmeistara Alfreda Amtmaņa Briedīša personības veidošanā liela nozīme bijusi dzimtās puses jaukumam, kur "debesis viszilākās , dabas kuplums viszaļākais". Tas bijis sajūtams mākslinieka režijas darbos, to atklāj ieraksti viņa dienasgrāmatā un teātra darbinieku atmiņas.

Sarīkojums 5.augustā kļuvis par noturīgu kultūras tradīciju un svētki laika gaitā pilnveidojušies.

Jāņu ielīgošana - Jūnijā

img_5345.jpg"Zvanītāju Buku" sēta ir kā radīta Jāņu ielīgošanai, otro gadu šeit pulcējas pagasta un novada ļaudis ,lai vienotos Līgo noskaņai. 

Teātra diena - martā

dsc02395.jpgPar godu Teātra dienai rīkojam muzejā pasākumus, kur apmeklētājiem iespēja tikties ar aktieriem, dzejniekiem, komponistiem un amatierteātru kolektīviem.

Muzeju nakts - maijā

dsc02410.jpgMuzeju nakts ir tradicionāls Eiropas mēroga pasākums maijā. Aktieru Amtmaņu muzejs ir atvērts apmeklētājiem, ievērojot Muzeju nakts norises laiku.

Teodora Amtmaņa piemiņas diena - decembrī

whatsapp_image_2020_07_15_at_15_50_02.jpgKatru gadu decembrī, pirms Ziemassvētkiem , atceramies Teodoru Amtmani. Pasākums norit ģimeniskā gaisotnē cepot piparkūkas, tiekoties ar teātra cilvēkiem , jo regulārs ciemiņš ir Teodora mazmazmeita Barba Amtmane Lielbārde.

Lielākie pasākumi

Pasākumi 

Martā - Teātra diena

Maijā - Muzeju nakts

Jūnijā - Jāņu ielīgošana

Augustā - Alfreda Amtmaņa Briedīša piemiņas diena

Novembrī - Veļu vakars

Decembrī - Teodora Amtmaņa piemiņas diena

back to top